Озелењавање школског дворишта

У школском дворишту ОШ Гоце Делчев у Јабуци је посађено 20 садница туја. Садњу је организовала МЗ Јабука у сарадњи и договору са директором школе Биљаном Ђуровић.

“Овом акцијом настављамо да негујемо добре односе и добру сарадњу са школом у нашем месту. Са новом директорком имамо такође добру сарадњу и лако се договарамо око свега како бисми унапредили квалитет живота наших мештана, а посебно ђака док бораве у школи. У оквиру озелењавања нашег места, обезбедили смо и саднице за школско двориште које смо данас засадили” , каже Слободан Илић, председник Савета МЗ Јабука.

У овом месту доста се ради на озелењавању . МЗ Јабука је прошле недеље у сарадњи са ВодКом Јабука засадила десет садница сибирског бреста испред стадиона ФК Југославија. На обали Тамиша, крајем јануара, засађено је и 60 садница сибирског бреста.