Изложба кућних љубимаца

27.09.2019 са почетком у 12:30 часова, одржана је изложба кућних љубимаца у дворишту школе.

Љубимци
« 2 од 17 »

Европски дан језика

Широм Европе, 800 милиона Европљана подстакнути су да уче што више језика, у било којем добу. Будући да је језичка разноличност алат за постизање већег међукултурног разумевања и кључни елемент богате културне баштине нашег континента, неопходно је промовисати вишејезичност у целој Европи.

Европски дан језика се обележава сваке године 26. септембра а ове године обележен је и у нашој школи.

10. меморијални турнир Милан Милутиновић – Комшија

У оквиру турнира Милан Милутиновић – Комшија у организацији Дом за ЛОМР “Срце у јабуци” постављени су штандови испред наше школе. У понуди је било разних колача, рукотворина и сувенира а учешће и своје штандове су имали и ученици наше школе.

Шта је било најукусније на штанду са колачима?

Спортски дан

У суботу 14.09.2019. године одржан је Спортски дан. Осим рекреације, развоја физичких активности и промовисања здравог стила живота, наша намера је да код деце развијемо и навику да се више баве спортом.

Свим ученицима који су учествовали честитамо на борбености, залагању и поштеној игри.