Дан науке

Дан науке поводом недеље посвећене Дану школе организован је у холу школе. Ученици су презентовали своје пројекте.
Учесници : Ана Филиповски, Бобан Стојоски, Теодора Стојковски, Матеја Стојановски, Михајло Цветановић, Милош Богдановски, Никола Ђурић, Младен Андревски, Давид Петрушевић, Тамара Трајчески, Матеја Спасов, Лена Витас, Ема Ивањајк, Дуња Симоновић, Маша Здравковић, Јелена Спировски, Марко Митић, Стефан Секулић, Лара Трајковић, Анастасија Димитријевски, Милица Цветковић, Нина Брзевски, Михајло Ставрић, Андријана Серафимовски, Невена Златевска, Марко Јовановски, Данило Димовски и Петар Трајчић.

Радили су следеће огледе:
Слоновска паста, Невидљива порука, Плави талог који лебди, Вулкан, Чарибно млеко, Хемијски камелеон, Херонова боца, Како савити млаз воде, Течно, а чврсто, Хидраулична дизалица, Изолатори у проводници струје, Паскалив закон, Натерај јаје да плива, Мењамо боју цветова, Кско бубрези раде, Трка пужева.