Нови намештај у вртићу у Јабуци

Вртић у Јабуци, који ради у оквиру основне школе „Гоце Делчев“ у потпуности је опремљен новим намештајем адекватним за овакву врсту објекта.

Како Слободан Илић, председник МЗ Јабука каже, захваљујући доброј сарадњи школе и Месне заједнице Јабука са Градском управом Панчево коначно је реализована и ова инвестиција.

„Наш вртић, после 30 година, добио је потпуно нови намештај. Он је функционалан, у потпуности прилагођен деци и додатно побољшава квалитет боравка наших најмлађих суграђана у вртићу“, каже Илић.

У марту је завршена комплетна реконструкција објекта у оквиру које је замењена комплетна столарија, уређен је тоалет и завршени су унутрашњи молерски радови.

Директорка ОШ „Гоце Делчев“ у Јабуци Биљана Ђуровић каже да вртић у Јабуци похађа 52 деце и да су пресрећни због новог изгледа комплетног објекта.

Комплетна столарија, односно потпуно нови прозори и врата на целом објекту сада ће значајно допринети и очувању енергије у објекту, а биће и много топлије.