ОВО ЈЕ МОЈА СРБИЈА 2023

На ликовном конкурсу “ОВО ЈЕ МОЈА СРБИЈА”, Данило Ваневски (7-1) освојио је прву награду.

Данилов рад са такмичења

Јунска шетња ђака

Изложба фотографија одељења 5-2 са наставницом Снежаном Грбић.

Јабука у јуну
« 1 од 19 »

Свечана додела награда за успешне такмичаре из математике

Подружница ДМС – Панчево организовала је свечану доделу награда најуспешнијим такмичарима општинског, окружног и републичког такмичења из математике.

Ученици који су освојили I, II ili III награду или похвалу на такмичењима добијали су дипломе и награде.

Дипломе и награде добили су : Сара Јанковски (3-3), Хелена Мандић (3-3), Мирјана Стојчевски (3-3), Невена Пиља (3-2), Дарио Величковић (3-2), Соња Чавка (3-2), Ана Филиповски (7-1), Јована Митић (7-2).

Дан школе

Поводом Дана школе запослени и деца организовали су током недеље многобројне ваннаставне активности.

Виши разреди :
Понедељак – баскет 3 на 3 – спортски дан
Уторак – замена улога, радионица са 7. и 8. разредом “Кад нас други не чују”
Среда – Дан науке (експерименти)
Четвртак – спортски дан, изложба “Стари занати”
Петак – радионица о пријатељству

Нижи разреди :
Понедељак – спортски дан
Уторак – цртање на асфалту
Среда – полигон
Четвртак – квиз “Покажи шта знаш”
Петак – маскенбал, приредба

Дан школе 2023
« 2 од 34 »
Дан школе 2023 - Дан науке
« 1 од 19 »
1. разред - Цртање на асфалту и спортске активности
« 1 од 17 »
Приредба и маскенбал
« 2 од 16 »
Предшколци - маскенбал
« 1 од 8 »
Предшколци - рециклажа - Чудна и смешна бића из вртића
« 1 од 23 »

Дан науке

Дан науке поводом недеље посвећене Дану школе организован је у холу школе. Ученици су презентовали своје пројекте.
Учесници : Ана Филиповски, Бобан Стојоски, Теодора Стојковски, Матеја Стојановски, Михајло Цветановић, Милош Богдановски, Никола Ђурић, Младен Андревски, Давид Петрушевић, Тамара Трајчески, Матеја Спасов, Лена Витас, Ема Ивањајк, Дуња Симоновић, Маша Здравковић, Јелена Спировски, Марко Митић, Стефан Секулић, Лара Трајковић, Анастасија Димитријевски, Милица Цветковић, Нина Брзевски, Михајло Ставрић, Андријана Серафимовски, Невена Златевска, Марко Јовановски, Данило Димовски и Петар Трајчић.

Радили су следеће огледе:
Слоновска паста, Невидљива порука, Плави талог који лебди, Вулкан, Чарибно млеко, Хемијски камелеон, Херонова боца, Како савити млаз воде, Течно, а чврсто, Хидраулична дизалица, Изолатори у проводници струје, Паскалив закон, Натерај јаје да плива, Мењамо боју цветова, Кско бубрези раде, Трка пужева.