Саопштење школе

Поштовани родитељи и драга децо,

Сви знамо да је и нас као и цело  човечанство задесила пошаст звана корона вирус. Над нас се надвио невидљиви али веома опасан непријатељ против кога се сви заједно морамо борити како би га победили. Колико је опасан, говоре бројке преминулих и заражених људи у свету.

Корона вирус нам је из корена променио животе и наметнуо нам нов начин понашања.  Да би се избегла могућност њеног даљег дивљања, редукована је настава, а многе институције су увеле мере које ће спречити раст броја оболелих људи.

Зато се апелује на све нас да поштујемо одлуке надлежних стручних  људи које су усмерене ка елиминисању ширења ове болести и нормализацији живота свих нас.

Искуство је показало да смо увек и у најтежим ситуацијама побеђивали кад смо били једно, кад је слога преовладала. И овом приликом заједно ћемо пребродити ове тешке дане.

Бићемо заједно у сарадњи тако што ћемо вам преко сајта слати све потребне информације. Нећете бити ускраћени ни у чему, а ако вам било шта од подршке треба, обратите нам се, јер ми смо ту због вас.

Желимо вам свако добро, будите дисциплиновани у превазилажењу ове ситуације и надамо се брзом сусрету.

Поздрав свима, будите добри и здрави.

Ваша школа